Кузня талантів

Декілька слів про нас

Якщо Ти відкрив цю сторінку, то Тебе напевне зацікавили наші практичні заняття для спеціалістів сфери IT і Ти хочеш дізнатися, кому і для чого потрібно створювати Кузню Талантів?

IT майстерня Кузня Талантів виникла як результат діяльності та потреби компанії United Thinkers у кваліфікованих співробітниках. Компанія United Thinkers почалася в 2000-них з невеликого колективу. Сьогодні це вже сформована команда однодумців та фахівців у сфері платіжних технологій. Роки досвіду та роботи дозволили створити інноваційний продукт на ринку електронних платежів, що використовується клієнтами в усьому світі. UniPay Gateway – це ентерпрайз шлюз з підтримкою роботи в кластері, який є достатньо гнучким і адаптивним, щоб задовольнити найскладніші і нестандартні потреби клієнтів. 

Ми постійно працюємо над розвитком продукту і впровадженням нового функціоналу, крім того, оновлюємо базові технології, що дає змогу нашій платіжній системі бути ефективною та сучасною. Команда United Thikers не лише слідкує за оновленнями та стандартами FinTech індустрії, а і кожного дня працює над їх практичною реалізацією.
Ми впевнені, та й неодноразово в цьому переконалися, що теоретичні знання — це лише половина успіху, адже кожна сфера має свою специфіку. Незалежно від спеціалізації чи освіти в класичному розумінні, при наявності відповідної емпіричної бази можна освоїти практичні уміння, щоб виконувати необхідні завдання і бути насправді важливим і цінним співробітником компанії. Наша невелика команда розвивалася і росла органічним шляхом і сьогодні можемо сказати, що ми постійно працювали в напрямку навчання. Адже значна частина наших працівників початково не мали досвіду у сфері інформаційних технологій. Навчання є одною із фундаментальних основ нашої компанії.

Ще одним досягненням нашої команди можна назвати організацію віддаленої роботи. Нам вдалося ще задовго як це стало мейнстримом збудувати таку систему віддаленої праці, яка є максимально продуктивною. Про ефективність роботи команди United Thinkers також свідчить той факт, що протягом уже багатьох років нашій компанії вдається залишатися прибутковою без зовнішніх інвестицій чи банківських позичок.

Чому ми допомагаємо людям знайти свій шлях в IT?

Причина 1. Ми прагнемо поділитися своїми знаннями і відкрити нові таланти
Ми насправді цікавимося і любимо те, що робимо, і від цього у нас з’являється потреба поділитися з іншими своїми знаннями та вміннями. Ми прагнемо допомогти талановитим, працьовитим та амбітним людям спробувати себе в сфері інформаційних технологій.
Причина 2. Нам в команду потрібні працьовиті та підготовлені працівники.
Програма курсу максимально наближена до реальних умов праці в нашій компанії, що дозволяє в процесі навчання підготувати працівників, які зможуть максимально швидко влитися в робочий процес і ефективно виконувати завдання, які від них очікують. Працевлаштування в компанії United Thinkers є приємним бонусом для найкращих випускників, а також можливістю для нас задовольнити потреби компанії в працівниках
Причина 3. Ми хочемо мати можливість змінювати цей світ і запропонувати Тобі робити це разом.
Наші аппрентисажі дають змогу підготувати спеціалістів для індустрій FinTech і Crypto, які хочуть бути майстрами своєї справи. Людина, яка насправді знає свою професію завжди має вибір: працювати в невеликому колективі, де можна проявити себе, і де від її роботи залежить успіх проєкту, або ж вибрати шлях великої корпорації, де все стабільно і закономірно, проте в цьому випадку складніше говорити про можливість творчої самореалізації та органічного росту в професії.