Що нового в Кузні Талантів?

Останні новини Кузні Талантів, а також корисні матеріали, а також цікавинки зі світу ІТ знайдеш у нашому блозі!
Не кодом єдиним: ким працювати в ІТ?
07.02.2022
Хочете в ІТ, але… Але завжди знаходиться якесь «але» – не можете наважитися, не вистачає досвіду, не вважаєте себе достатньо технічно «підкованим», хвилюєтеся, адже переходите в ІТ з іншої сфери, в якій працювала багато років, не знаєте, яку спеціальність обрати та узагалі не впевнені, що для вас є місце в ІТ?
ЧИТАТИ ДАЛІ
Інтерв'ю зі студенткою курсу: "Для мене ІТ – це ниточка надії, яка рятує від життя у війні"
01.02.2022
Історія Тетяни – це історія про надію. Про неймовірну внутрішню силу, яка допомогла не зламатися у надзвичайно складних життєвих обставинах, і працю, яка рятує – у прямому і переносному значеннях.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Інтерв'ю зі студентом курсу: "Пішов в ІТ на п’ятому десятку літ, щоб надихнути учнів своїм прикладом!"
24.01.2022
Історія Сергія – це історія про віру. Про те, що ніколи не пізно змінити життя і професію, а натхненне навчання завжди принесе свої результати! Ця історія — не тільки мотивація для тих, хто сумнівається у собі. Це нагадування: немає нічого неможливого, а увійти в ІТ можна і на п’ятому десятку, якщо дуже цього хочеш і наполегливо працюєш!
ЧИТАТИ ДАЛІ
Інтерв'ю зі студенткою курсу: "Я так хотіла в ІТ, що не зупинялась перед жодними труднощами! "
19.01.2022
Історія Світлани – це історія про мрію. Про велику любов та ще більшу наполегливість та працю. Про те, що коли знаходиш справу до душі, то всі труднощі можна перебороти, а всі перешкоди – здолати! Приходила додому з роботи, вкладала дітей спати, і ночами вчила Java…
ЧИТАТИ ДАЛІ
А ти «speak English»?!
28.12.2021
Навіщо англійська ІТ-фахівцям та як «прокачати інгліш»? «London is the capital of Great Britain» – якщо ваші знання з англійської мови обмежуються цією фразою, кидайте все, чим зараз займаєтесь і мерщій біжіть гризти граніт «інглішу». Ой ні, ще не біжіть, статтю до кінця дочитайте – бо ж ми якраз у ній і розказуємо, чому англійська мова — це must know для IT-фахівця та як найефективніше «прокачати» навички англійської.
ЧИТАТИ ДАЛІ
На старт, увага, курс!
08.12.2021
Холодно? А в «Кузні Талантів» — гаряча пора! У нас стартував безкоштовний практичний онлайн курс-аппрентисаж junior java developer зі стипендією та можливістю працевлаштування в сфері FinTech та Crypto. Навчання на курсі «Junior Java Developer» розпочалося 25 листопада – з-поміж понад трьох сотень надісланих заявок на курс було відібрано п’ятнадцять студентів.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Інтерв'ю з розробником: "Написання програми – це як писати вірші"
15.11.2021
Які існують міфи про розробників, і які з них – насправді не міфи, як зрозуміти, що у вас теж вийде стати розробником? Чому варто обрати Java, та чого насамперед слід навчитися? Чим саме написання програми схоже на… складання віршів? – про усе це розкаже досвідчений розробник компанії «United Thinkers» Кирило Ж.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Теорія – добре, а практика – зробить з вас професіонала!
27.10.2021
Існує три ключові елементи, котрі вирізняють код професіонала, а досягнути потрібного рівня майстерності можна через практику та аналіз помилок. То що ж таке архітектура програмного забезпечення? Чому так важливо швидко ідентифікувати помилки? І від чого залежить продуктивність додатку?
ЧИТАТИ ДАЛІ
Рай на землі чи… розробником в корпорації?
07.10.2021
Робота у великій корпорації чи у середній фірмі? Сьогодні багато спеціалістів сфери ІТ стоять перед вибором і намагаються знайти варіант, котрий підійде саме їм. У цій статті ми спробували описати можливі підводні камені та порівняти головні переваги та недоліки кожного з варіантів. Більш детально читайте на нашому блозі.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Працювати в ІТ – треба захотІТи!
16.09.2021
Чому сфера ІТ розвивається так стрімко? Які основні причини різкого зростання заробітних плат спеціалістів IT та як довго така ситуація протримається на ринку? Які можливі ризики чекають на нас у майбутньому й для чого варто обирати професію свідомо? На ці питання ми спробували відповісти у нашій статті.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Made on
Tilda