– Як ти обрав свою професію – що до цього найбільше спонукало? Чи можливо усвідомити, що ти хочеш бути розробником, та в якому напрямку працювати ще до університету?
– З вибором моєї майбутньої професії вийшла цікава історія.
Навчався я на економічному факультеті і, як ви можете здогадатися, на той час до комп'ютерних наук мав там небагато стосунку – якщо не брати до уваги єдине на тиждень заняття на ЕОМ розміром з чималу кімнату.
ПК на той час були новинкою-диковинкою, і у виші доступ до них мали лише викладачі. До 5 курсу я бачив ПК хіба здалеку. При виконанні дипломного проєкту одним із обов'язкових пунктів була автоматизація ділянки бухгалтерії. І саме тоді, проходячи переддипломну практику на підприємстві, я реально зіткнувся з ПК та тим арсеналом засобів розробки, які були доступні. Було дуже цікаво спробувати щось написати.
Процес творення у людини в крові. Написання програми – це як писати вірші: потрібно, по-перше, знати мову, якою пишеш, по-друге – вміти вдало знаходити риму і складати слова в "робочі" конструкції. Якщо вірш комусь подобається – код працює, ти отримуєш задоволення.
Усвідомити ще зі шкільної лави, що ти хочеш бути саме розробником, звичайно ж, можна, але потрібен приклад когось зі знайомих, близьких, – щоб було кому підказати, спрямувати в потрібне русло бажання пізнавати та творити.