На старт, увага, курс!

Холодно? А в «Кузні Талантів» — гаряча пора! У нас стартував безкоштовний практичний онлайн курс-аппрентисаж junior java developer зі стипендією та можливістю працевлаштування в сфері FinTech та Crypto
Навчання на курсі «Junior Java Developer» розпочалося 25 листопада – з-поміж понад трьох сотень надісланих заявок на курс було відібрано п’ятнадцять студентів.

Наступні три місяці вони будуть удосконалювати свої навички та вміння в ІТ під наглядом досвідчених викладачів-розробників. У малих групах студенти курсу працюватимуть над вирішенням практичних завдань, а код, створений ними, обговорюватиметься із senior розробником.
Від слюсаря до бухгалтера: нові можливості для кожного
Їм – від 18 і до 50, вони – із різних регіонів України, від Ужгорода і до Донеччини, із різною освітою, роботою і життєвим досвідом. Учитель математики із глибинки на Миколаївщині, київський студент, слюсар з Тернополя та бухгалтерка з Франківщини, – знаєте, що у них усіх спільного? Усі вони – студенти безкоштовного практичного онлайн курсу-аппрентисажу junior java developer від «Кузні Талантів»!

Хтось із них вивчав основи та різні мови програмування самостійно, інші – на курсах чи в університеті; хтось студент, а хтось – уже багато років як учитель; слюсар, інженер, продавець, бухгалтер, робітник на заводі… Так, вони усі різні, але…

«Як на мене, усіх нас, студентів курсу, об’єднує насамперед те, що ми вмотивовані та зацікавлені сферою ІТ, – зазначає один із «курсантів» «Кузні Талантів». – Зізнаюся чесно, змінювати роботу і сферу діяльності, та ще й, скажемо так, далеко не в ніжному юнацькому віці, було страшно. Стримувала думка про те, чи впораюся. Але я таки наважився, і анітрохи про це не шкодую! Що я зрозумів за час, поки вивчав програмування самостійно, і нині, коли «шліфую» практику на курсах – це те, що перевчитися з будь-якої спеціальності на розробника – не проблема, якщо людина дійсно цього прагне!»

Вчитися можуть всі! Головне – навчитися… вчитися!
Щоб потрапити у світ ІТ, не обов'язково мати вищу освіту за спеціальністю «прикладна математика» чи «комп'ютерні науки» або ж бути програмістом «з пелюшок». Навчитися можна всього, було б тільки уміння… власне вчитися! А воно містить не лише здатність «поглинати» теорію та запам’ятовувати великі масиви інформації, а й насамперед аналітичні здібності, адаптивність та гнучкість мислення, вміння утримувати концентрацію на завданні та здатність творчо підходити до проблем і розглядати різні варіанти їх вирішення.

Запорука успішного навчання – правильна внутрішня мотивація. Її породжують не бонуси чи зарплати, не страх гіпотетичного «прочухана» чи жадання похвали, а бажання саморозвиватись і досягати цілей. В ІТ потрібно постійно вчитись та розвиватись – не вийде так, що пройшовши одні курси й маючи тільки цю інформацію, можна буде успішно працювати наступні кілька років.
Очам страшно, а руки роблять! Страхи джуніорів і як їх побороти
«Очі бояться, а руки роблять», – ця приказка немов про програмування складена)) І справді, де ж іще, як не в ІТ, неможливе стає можливим? Розглянемо і розвіємо найтиповіші страхи початківців.

Я вже застарий (а) для цього. ІТ, як і любові, всякий вік підвладний! Особливо, якщо це любов до технологій)) У сфері ІТ практично немає ейджизму. Погортайте статті на тематичних медіа-ресурсах, аби переконатися: нині кодять і школярі, і пенсіонери! А успішних кейсів, коли «джуни» за 30 чи за 40 починали вдалу кар’єру в ІТ, узагалі стільки, як рядків таблиці в Excel! ))

Раніше я працював (ла) у зовсім іншій сфері. Що б ви не робили до того, повірте: усі навички, здобуті раніше, знадобляться й у новій професії в ІТ. Головне – свій досвід направити у правильне русло. Хтось має академічні знання, ще хтось – певні практичні навички, у когось сильна сторона – soft skills. Якщо ви тестували прилади, отже, маєте досвід пошуку помилок і вдосконалення продукту; ефективно працювали в колективі – знаєте про командну роботу і відповідальність, розумієте важливість дедлайнів і т.д...

Програмування – не жіноча справа. Дівчата йдуть в ІТ! І жодні стереотипи не стануть їм на заваді! Частка дівчат та жінок у сфері ІТ в Україні та світі щороку невпинно зростає. До речі, із п’ятнадцяти студентів курсу junior java developer від «Кузні Талантів» троє – дівчата!..
Що потрібно для успіху?
Аби успішно стартувати в ІТ на курсах від компанії і не «зашпортатися» на старті, важливо мати «галочки» навпроти пунктів «базовий рівень підготовки», «знання англійської мови», «soft skills», «здоровий перфекціонізм» – він же «бажання постійно вчитись – і не зупинятися на досягнутому».

Компанії люблять вкладати в людей, які хочуть і "горять", навіть якщо їм потрібно ще підтягти знання. Таких людей беруть із більшим задоволенням, ніж тих, хто суперово все знає, але вже нічого не хоче. Тим же, хто тільки вчиться, важливо практикуватися на реальних проєктах і чути фідбек, аби розуміти, куди рухаєшся, на якому етапі зараз, що вже вдається, а над чим іще треба попрацювати.

Якщо ви читаєте ці рядки, і десь в душі у вас усе ще чаїться страх, що ви недостатньо щось-то-там, аби стати програмістом чи, зрештою, ким завгодно зі світу ІТ, зробіть рішучий крок! Не скидайте себе з рахунків тільки тому, що ніхто схожий на вас не займається тим самим.

Зосередьтеся на своїй меті та відкиньте страхи, які часто не дають зробити вирішальний крок до успіху. Так, можливо, не все вдаватиметься відразу. Можливо, перед тим, як сягнути зірок, буде чимало тернистого шляху. Але можливість займатися улюбленою справою і робити її добре варта того, аби за неї поборотися.
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Made on
Tilda