Рай на землі чи… розробником в корпорації?

Сьогодні сфера ІТ розвивається надзвичайно швидко, тому попит на IT професіоналів теж зростає. І досить часто люди опиняються перед вибором — піти працювати до великої корпорації або ж стати частиною невеликої команди. Разом з нашою HR-совою ми спробували розібратися, що робити на цьому життєвому роздоріжжі.
Як вареник у маслі чи – як гвинтик в корпорації?
Ішла я, значить, ішла і дійшла до роздоріжжя. Життєвого, а не отого, що в казках, з написами – «наліво підеш», «направо підеш»… Хоча, власне, усе дуже схоже, адже проблема вибору – вона і в житті, і в казках – штука серйозна. Піти працювати у велику корпорацію чи вибрати для роботи середню або малу компанію? Що обрати, в який бік рухатись і куди та до чого це приведе? Гм, а якщо уявити ситуацію в такому, казково-хрестоматійному ключі, цікаво, які написи були б на роздоріжному камені? «Підеш направо – обереш до душі справу», «Наліво підеш – соцпакет здобудеш»… Ось перед вами дорога, котра має привести вас у щасливе та забезпечене майбутнє, і тільки вам обирати, куди на ній повернути. Але на те я і мудра HR-сова, аби помудрувати із вами разом! А що я можу повертати свою мудру совину голову навсібіч, то і повну картину всіх «за» і «проти» бачу і зараз вам її опишу…
Корпорація… без монстрів
Люди з досвідом роботи у крупних компаніях діляться на два табори: одні не натішаться високими зарплатами та «золотими» соцпакетами корпорацій, інші – лякають їхньою бюрократією та повільним кар’єрним зростанням. Кожен із них по-своєму правий – у роботі на великі корпорації є свої плюси та мінуси, як переваги, так і недоліки, і потрібно добре усе зважити, аби не було ефекту обманутих надій.

Великі корпорації на те й великі, що володіють унікальними пільгами і перевагами на ринку. Переваги роботи у великій корпорації, здавалося б, очевидні та лежать на поверхні: високі заробітки, приємні соцбонуси, великі перспективи і можливість загубитися в корпоративному світі без прискіпливого нагляду за вашою роботою. Та й самолюбство потішено муркоче, коли на запитання про роботу називаєш відомий і впізнаваний бренд. Але це – лише верхівка айсберга, яка привабливо виблискує на сонці і манить до себе. А під нею можуть ховатися небезпечні гострі брили, здатні перетворити будь-який крейсер кар’єрного зростання на «Титанік». Всупереч стереотипу, не завжди у великих компаніях зарплати вищі, ніж у невеликих фірмах. Молодим фахівцям доводиться часто починати із невеликих зарплат, а великі гроші їх очікують тільки у перспективі – на вищих щаблях кар’єрної драбини. Найочевидніша перевага у великій компанії — великі можливості для кар'єри. Але не все так просто. Можливості є, а ось як це відбувається на практиці, потрібно дізнаватися в кожній компанії окремо – чи є в корпорації практика «вирощування» керівників зі своїх фахівців і як часто співробітники переходять на вищі посади та чи не доведеться багато років працювати на низьких посадах і можна вирости тільки до начальника середньої ланки. Проте не варто робити із корпорації «майже монстра», адже робота там – це можливість отримати досвід роботи в успішній компанії та хороший запис в резюме, що позитивно вплине на подальшу кар'єру.
Майстерність – від роботи з майстром
Вибираючи велику компанію, ви можете бути впевнені, що тут діє роками налагоджений механізм роботи. Разом із тим, працюючи в корпорації, ви потрапляєте у штат 1000 + осіб, а отже, вашу роботу будуть оцінювати по досягненнях усього відділу. У великих фірмах кожен співробітник відповідає за свою невелику ділянку роботи і часто навіть слабо розуміє обов’язки інших співробітників – для професійного досвіду це мінус, адже вдається розвивати тільки вузьку спеціалізацію. Просто гуляючи зоопарком, дресирувальником не станеш – аби опанувати майстерність у тій чи іншій галузі, слід вчитися разом із майстром.

У невеликих фірмах кожна людина в команді – це індивідуальність, і тому у кожного є свій простір і своя зона відповідальності. Часто тут потрібно бути багатофункціональним і один фахівець, як правило, багато знає і вміє, вивчаючи практично увесь робочий процес. Це — можливість отримати ширший досвід, нехай і в меншому масштабі, але який потім можна використовувати для кар'єрного просування.
Великі плюси маленьких компаній
Однією із переваг маленької компанії є те, що вони живі та гнучкі, і всі співробітники тут дуже помітні і можуть реалізувати себе. Голос будь-якого працівника може бути почутим, і в кожного є можливість презентувати свої ідеї безпосередньо керівництву і отримати ключову посаду. На будь-які зміни у великих компаніях може піти багато часу, тому тут досить складно впливати на якісь рішення. У менших компаніях завдяки меншому колективу і менш формалізованому спілкуванню ви маєте можливість впроваджувати свої ідей та пропозиції. А коли маєш можливість ще й особисто перевірити ці ідеї на практиці і побачити результати своєї праці, здобуваєш безцінний досвід. У великих корпораціях – розмірений і невисокий темп роботи, у невеликих компаніях – навпаки. Але ж і кар’єрне зростання – це не поїздка на «корпоративному ескалаторі», а підйом на гору власних можливостей, і топчучись на одному місці (тобто, виконуючи щодня одноманітні завдання), далеко не зайдеш. Якщо ви не боїтеся освоювати нові обов'язки і брати активну участь у розвитку компанії, зайняти ключові і цікаві посади у невеликій та середній фірмах можна набагато швидше, ніж в великих організаціях.
Краще менше, але краще
Як правило, в маленьких компаніях немає «золотого» соцпакету для співробітників, менше пільг і компенсацій. Однак всі ці привілеї мають значення тільки за умови, що ви маєте намір ними користуватися. А варіантів зарплатної політики в приватних фірмах стільки ж, скільки та самих фірм, тому є можливість домовлятися про індивідуальні умови і вибирати для себе кращий варіант.

Яку компанію в підсумку вибрати – велику чи малу – залежить від ваших особистих відчуттів: що більше підходить вашим кар'єрним потребам і пріоритетам в роботі, вашим здібностям і особливостям характеру. При виборі роботи своєї мрії важливо не тільки оцінювати розмір зарплати або соцпакету, але, перш за все, де ви й ваші навички можуть бути найбільш корисні і ефективно застосовані.

У будь-якому випадку однозначної відповіді, який варіант краще, немає. Кажуть, ми, сови, завдяки величезним очам можемо бачити майже у повній темряві (темрява життєвого вибору теж рахується). Але і очей іноді виявляється недостатньо, і тоді дивитися треба серцем. Ним і обирайте! Пам’ятайте: Ви – директор свого життя незалежно від розмірів компанії, у якій працюєте. І, обравши місце до душі, отримаєте колосальний багаж знань та впевненість у тому, що ваші вміння і талант служать чомусь справді важливому. І це найбільша цінність, яку може дати робота.
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Copyright © 2022 TalentsForge
All rights reserved
Made on
Tilda